статистика авторов: 5143 материалов: 1367 online: 10
Вход | Регистрация

Разделы сайта

Лучшие авторы

umci

umci

Качественные пластиковые окна от производителя в М... читать

Нет Фото

Pickalock

мастер вскрытия замков читать

Свежие комментарии

Отличная рекомендация. Казалось бы, очевидное решение, но никогда и не... читать >>

Спасибо большое, весьма полезная статья про теплый пол. читать >>

Мы в нашей компании Wellsoft используем Xamarin для разработки мобильн... читать >>

Отличная статья. Я кстати сейчас присмотрел себе в качестве сервиса но... читать >>

Як позбутися слідів піни з речей

Чим відтерти піну монтажну з одягу? Як тільки з'явилися сліди піни на одязі, моментально необхідно взяти розчинник з ганчіркою і почати відтирати цю субстанцію. Навіть якщо не встигнути в потрібний час знищити сліди піни, то одяг вже нічим не врятуєш, бо застиглий матеріал не буде піддаватися ні пранню, ні чищенню. Але і розчинник може зіпсувати одяг.

Для цього потрібно просто протестувати реакцію через нанесення засобу ватною паличкою із зворотного боку речі. Для чищення одягу без проблем можна купити спеціальний засіб. Але потрібно заздалегідь ознайомитися з його складом і інструкцією по використанню.

В іншому варіанті тільки зросте можливість псування речі. Негативний момент, специфічний для спеціалізованих очищувачів, – присутність величезного кол-ва ацетону в складі. Це необхідно брати до уваги, в разі якщо є річ, яка не стійка до впливу таких розчинника. Час від часу, для того що б знищити слідів монтажної піни з одягу, швидко і чітко використовувати рослинним маслом.

Те ж саме можна сказати, у випадку якщо постало питання про те, чим відтерти піну монтажну з пластикового вікна, а також лінолеуму. Для цього з одягу зрізається частина матеріалу так, щоб на речі залишилося всього-навсього мінімальне число піни. Після цього може знадобиться на забруднену поверхню накласти масло і протримати таким чином річ протягом 30 хв.. Потім монтажна піна піде дуже швидко і просто.

http://dizstroyrem.ru/yak-vidaliti-montazhnu-pinu/


    Версия для печати  

Комментарии

Отсутствуют

Коментирование доступно только авторизованным пользователям. Если Вы еще не зарегистрированы, можете сделать это прямо сейчас.

Другие статьи этой тематики

Brazil - Russia: Preview

Фото

Brazil - Russia: Preview - The winless Canarinho boss will be eager to taste victory for the first time since returning to the helm, but will face tough opposition in Fabio Capello's undefeated side

Категория: Статьи на других языках | Автор: infobets | Добавлено: 25.03.2013

Hellas Verona - FC Crotone: Preview & Betting Tip

Фото

Hellas Verona - FC Crotone In this Sunday’s duel of the 33rd round of Italian Serie B will face two teams that are currently in quite good form, where Verona occupies the great second place in the table, while Crotone after three wins in the last four rounds has managed to breakthrough on the 11th positions.

Категория: Статьи на других языках | Автор: infobets | Добавлено: 25.03.2013